Instruktorzy

szachownica-rajder

Doświadczona i cierpliwa kadra instruktorska

to u nas standardSEBASTIAN WESOŁOWSKI, kierownik ds. szkoleń doskonalenia techniki jazdy

e-mail: sebastian@www.rajder.net

“Wysoki poziom kształcenia kursantów tylko w minimalnym stopniu zależy od klimatyzowanych sal wykładowych, czy obszernego biura. W tym wypadku najważniejsza jest profesjonalna kadra instruktorska! W naszej szkole pracują osoby posiadające ogromne doświadczenie w szkoleniu kierowców i charakteryzujące się przyjaznym usposobieniem. Każdy spośród naszych pracowników regularnie podnosi swoje kwalifikacje, poprzez uczestniczenie w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować w pełni profesjonalną, życzliwą i cierpliwą kadrę instruktorów”

Sebastian Wesołowski, biografia:

Doświadczony instruktor nauki jazdy, od ponad 10 lat prowadzi szkolenia z doskonalenia techniki jazdy, najpierw w strukturach Polskiego Związku Motorowego obecnie jako licencjonowany instruktor techniki jazdy. Swoją przygodę z motoryzacją zaczął jako sędzia sportów samochodowych, od 1999 roku posiada uprawnienia sędziowskie stopnia państwowego. W jego historię wpisane są również starty w Rajdach Samochodowych, jest licencjonowanym kierowcą rajdowym – licencja R1 oraz wyścigowym – BC. W 2003 roku za swoje zasługi został odznaczony “Brązową odznaką” Polskiego Związku Motorowego. W chwili obecnej krzewi idee bezpiecznego poruszania się po drogach jako członek Polskiego Stowarzyszenia Motorowego Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy.

mgr BEATA ŻMUDZIŃSKA-CZYNSZ, kierownik ośrodka szkolenia kierowców

e-mail: beata@www.rajder.net

Od strony dydaktycznej nad kursami czuwa sympatyczna Pani Beata, magister pedagogiki, która nadzoruje poziom kształcenia kursantów. Wykłada na kursach dla kandydatów na instruktorów techniki jazdy a na co dzień pracownik biura. Chętnie udzieli fachowej porady i pokieruje Was przez drogę do prawa jazdy. Również świetny fachowiec w zdobywaniu uprawnień instruktorskich.

Naszych instruktorów cechuje:

  • wieloletnie doświadczenie
  • cierpliwość
  • wysoka kultura osobista
  • posiadane licencje instruktora techniki jazdy
  • wyższe wykształcenie pedagogiczne
X