Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

Czy wybrać szkołę najtańszą, czy tą z osiedla, a może poleconą w internecie?

Wybierając szkołę nauki jazdy stoimy przed niełatwym wyborem:

Czy wybrać szkołę najtańszą, czy tą z osiedla, a może poleconą w internecie? …. Niełatwy wybór, a pamiętajmy, że na kurs prawa jazdy idziemy raz w życiu, więc warto wybrać właściwie. Na co zwracać uwagę aby „nie przejechać” się na kursie? I jak wygląda to w naszej szkole przeczytacie poniżej.

  1. Ile szkół tyle różnych promocji. Zastanów się, czy robiąc prawo jazdy raz w życiu, warto wybierać najtańsze kursy i mega promocje cenowe, za którymi nierzadko razem w parze idzie niska jakość szkolenia. W naszej szkole stawiamy na jakość i rzetelność. Nie musimy zaniżać cen kursów aby przyciągnąć klientów, którzy decydując się na nasze kursy wybierają wysoką jakością szkolenia i profesjonalizm.
    Nie zaniżamy jakości szkolenia a nasze kursy prowadzimy uczciwie i rzetelnie – dlatego nie oferujemy kursów po 1000zł
  2. Pojazdy szkoleniowe – nie wszystkie takie same. Często zdarza się, że nie są to auta identyczne jak na egzaminie państwowym. W naszej szkole posiadamy tylko najnowszy model w wersji identycznej jak na egzaminie państwowym.
  3. Stan techniczny pojazdów. Nasze wszystkie samochody szkoleniowe są regularnie serwisowane w A.S.O. TOYOTA, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w czasie zajęć praktycznych. W sezonach letnim i zimowym auta mają wymieniane opony na odpowiednie do pory roku.
  4. Instruktor – właściciel pojazdu. Zdarza się, że szkoły zatrudniają instruktorów z własnym pojazdem szkoleniowym. W takich przypadkach nierzadko instruktor „przesadnie dba” o niskie zużycie paliwa własnego auta – co przekłada się na częste postoje lub denerwuje się jeśli ucząca się osoba np. wrzuca bieg ze zgrzytem. W naszej szkole nie zatrudniamy instruktorów z własnymi autami.
  5. Załatwianie prywatnych spraw przez instruktora. Praktyka obserwowana wśród niektórych instruktorów. Nasze pojazdy mają monitoring GPS przez co instruktor nie ma możliwości załatwiania prywatnych spraw w czasie jazd z kursantem np. podjechać do domu na „drugie śniadanie”.
  6. Egzamin wewnętrzny z jazdy na dodatkowej godzinie. W niektórych szkołach egzamin wewnętrzny z jazdy przeprowadzany jest (a niekiedy w ogóle go nie ma) na 30-tej godzinie jazdy. W naszej szkole, zgodnie z Rozporządzeniem, egzamin z jazdy przeprowadzany jest na 31 godzinie, czyli dodatkowej.
  7. Pierwsza pomoc prowadzona przez Ratownika Medycznego. Zajęcia z Pierwszej Pomocy powinny być prowadzone przez wykwalifikowaną osobę przez 4 godziny lekcyjne. Praktyka jest taka, że w niektórych szkołach takiego kursu nie ma, a kursanci oglądają jedynie film szkoleniowy. W naszej szkole zajęcia prowadzi Ratownik Medyczny.
  8. Materiały szkoleniowe. Niekiedy musisz je zwrócić po szkoleniu, bądź dostaniesz sama płytę z testami. U nas otrzymujesz na własność cały pakiet – obszerny podręcznik i płytę DVD z testami.

Na toruńskim rynku szkoli wielu dobrych instruktorów i działa wiele dobrych ośrodków, jednak są też takie które zaniżają jakość usług, często oszukując klienta. Warto więc rozsądnie zastanowić się nad wyborem właściwej.

Cieszymy się z tego, że mamy bardzo dobre opinie kursantów o naszej szkole na toruńskim rynku nauki jazdy.

X